در این مقاله قصد داریم درمان قطعی زگیل تناسلی را بررسی کنیم تا بدانیم مناسب‌ترین روش کدام است؟!
قبل از هر چیزی باید بدانیم که این بیماری چیست و راه‌ های تشخیص زگیل تناسلی کدامند؟!
همانطور که می‌دانید، زگیل تناسلی از جمله بیماری‌های شایع پوستی است که مردم سراسر جهان به آن مبتلا می‌شوند. این بیماری از آن دسته عارضه‌های مسری می‌باشد که معمولا از طریق رابطه‌ی جنسی انتقال می‌یابد. علاوه بر ارتباط جنسی، راه‌های دیگری برای انتقال این ویروس وجود دارد که می‌توانید در مقاله‌ی راه های انتقال زگیل تناسلی مطالعه کنید.
در ادامه‌ی مقاله به درمان زگیل در اصفهان و انتخاب بهترین دکتر زگیل تناسلی در این شهر می‌پردازیم.

 

قاتل زگیل تناسلی

باید بدانید که روش های درمان زگیل و قاتل زگیل تناسلی کیست یا چیست؟ (مسلما قاتل سریالی یا فردی که شاتگان داشته باشه نیست😆😄)

قاتل زگیل بسیار بی‌رحم و خطرناک شناخته می‌شود که برای انجام عملیات‌های خود از شیوه‌های وحشیانه و پیچیده مثل روش های درمان خانگی زگیل ، کرایو تراپی، جراحی ، و خصوصا لیزر (البته لیزر مخصوص) استفاده می‌کنه.

قدرت و سرایت زگیل که بیشتر شبیه گل کلم هست و در ناحیه تناسلی ظاهر میشه بر تکنیک‌های قتل و ترساندن مردم خصوصا جوانان جامعه، بر وجود ویژگی‌های شیطانی و تاریکی او اشاره دارد. که بیشتر هم از طریق رابطه جنسی وارد عمل میشه و باعث کشته شدن اعتماد به نفس، ایجاد استرس و اتمام رابطه پارتنرها می شود😊

قصه‌ها و تجربیاتی که درباره قاتل زگیل مثل درمان خانگی درمان با روش لیزر توسط مردم روایت می‌شود، همواره در خلوص و سادگی داستان و همچنین در ترس و وحشتی که به خواننده یا شنونده انتقال می‌دهد، مشهود است. به طور کلی، قاتل زگیل به عنوان یک نماد برای درمان این ویروس پرخطر مورد استفاده قرار گرفته است.

تخصص و مهارت دکتر علیرضا عابدی متخصص درمان زگیل تناسلی بزرگترین قاتل زگیل تناسلی جهت درمان زگیل است.
چرا؟!

چون دارای سابقه و مطالعات و دانش بروز در این زمینه هستند و با لیزر نه همه لیزری یا کریو و روش های دیگه که ممکن بازگشت داشته باشند به بهترین شکل زگیل و ویروس بدنتون رو میکشه  👾🎇👾🎇╾━╤デ╦︻

قاتل دیگر زگیل واکس زگیله که در کشورهای دیگر که واکس اجباری و رایج در نوجوانی تزریق میشود اما در کشورمان همچین موردی وجود ندارد.

اگر دنبال بهترین راه درمان زگیل هستید جهت نوبت از ساعت 10 صبح الی 14 با شماره تماس مطب دکتر عابدی 09130001480 تماس بگیرید

چه چیزی باعث زگیل تناسلی می شود؟

زگیل تناسلی از طریق تماس پوست به پوست در طول رابطه جنسی گسترش می یابد.

سویه متفاوتی از HPV باعث ایجاد نوع زگیل هایی می شود که در سایر قسمت های بدن خود پیدا می کنید. شما نمی توانید با لمس خود یا شخص دیگری با زگیل روی دست یا پا به زگیل تناسلی مبتلا شوید.

زگیل تناسلی از طریق:

 • مقاربت شامل مقعدی، واژینال، آلت تناسلی انتقال پیدا می کند
 • لمس دستگاه تناسلی (تماس پوست با پوست بدون انزال)
 • انجام رابطه جنسی دهانی به فردی که دارای HPV یا زگیل تناسلی است.
 • رابطه جنسی دهانی از فردی که مبتلا به HPV است یا زگیل تناسلی روی دهان، لب یا زبان خود دارد.

توجه داشته باشید که ممکن است نوع HPV را داشته باشید که باعث ایجاد زگیل تناسلی می شود اما در واقع هرگز به زگیل تناسلی مبتلا نمی شوید. این بدان معنی است که شما می توانید HPV را به شریک زندگی خود منتقل کنید و آنها می توانند زگیل تناسلی ایجاد کنند. همچنین به همین دلیل است که تشخیص اینکه کدام شریک به شما زگیل تناسلی داده است می تواند پیچیده باشد

درمان قطعی زگیل تناسلی مردان

این عارضه در مردان نیز علاوه بر رابطه‌ی جنسی از راه‌های دیگری منتقل می‌شود. برای درمان قطعی این بیماری از روش‌های بسیاری استفاده می‌شود که یکی از آنها لیزر درمانی می‌باشد. لیزر زگیل تناسلی در اصفهان از روش‌های پرطرفدار است که می‌توان به عنوان روشی قطعی از آن نام برد.
از مزایای لیزر می‌توان به درمان کوتاه مدت، نداشتن دوره‌ی نقاهت و کم بودن هزینه اشاره کرد.
علاوه بر لیزر، از درمان‌های دارویی مانند استفاده از پودوفیلین توصیه می‌شود. استفاده از دارو و پماد جزء درمان خانگی زگیل تناسلی نیز محسوب می‌شود.

یکی از دستاوردهای بزرگ علم پزشکی، واکسن گارداسیل است که برای جلوگیری از ابتلا به زگیل تناسلی و سرطان مرتبط با آن استفاده می‌شود. اما نکته قابل توجه این است که این واکسن باید تحت نظر یک پزشک متخصص، به موقع و دقیق تزریق شود و توصیه می‌شود که قبل از برقراری اولین رابطه زناشویی تزریق شود.

درمان قطعی زگیل تناسلی

درمان قطعی زگیل تناسلی زنان

یکی از سوالات پرتکرار در رابطه با زگیل، انتخاب بهترین روش برای درمان است. همانطور که اشاره شد، یکی از راه‌های درمان، لیزر است. علاوه بر لیزر می‌توان به کرایوتراپی اشاره کرد که برای خانم‌ها و آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کرایوتراپی از روش‌های موثر در درمان این بیماری است.که به دلیل کم هزینه بودن و اثر بخشی بالا، طرفداران خود را دارد. در کرایوتراپی با انجماد کردن و به اصطلاح سرمادرمانی زگیل‌ها توسط گاز نیتروژن، آنها را منجمد می‌کند.
در ابتدای درمان امکان بروز تاول‌های ریز و دردهای مختصر وجود دارد که پس از چند ساعت از بین می‌روند.
برای درمان زگیل تناسلی زنان در اصفهان می‌توانید به متخصص اورولوژی در این استان مراجعه کنید.

درمان قطعی زگیل تناسلی با گانودرما

گانودرما نوعی قارچ است که افراد آن را با طعم تلخ، سخت و چوبی آن را می‌شناسند. این نوع قارچ دارویی بر روی و زیر خاک رشد می‌کند. این ماده‌ی دارویی علاوه بر درمان زگیل، در تقویت سیستم ایمنی بدن، درمان عفونت‌ها و … استفاده می‌شود. با مطالعات و تحقیقاتی که بر روی این قارچ انجام شده است، متوجه اثر دارویی آن شده‌اند. علت استقبال بی‌نظیر عموم مردم از این دارو، گیاهی بودن آن است که هیچگونه عوارضی ندارد. از مزایای دیگر این روش می‌توان به کوتاه بودن دوره‌ی نقاهت آن اشاره کرد.
این ماده با تولید یک ماده‌ی شیمیایی، باعث اثر بخشی بر روی سلول‌های آلوده می‌شود. همچنین با تقویت سیستم دفاعی بدن به سلامت افراد کمک می‌کند.

درمان زگیل تناسلی با زالو

یکی از روش‌های درمان زگیل در طب سنتی، استفاده از زالو است. به دلیل اتصال زالو به نواحی مختلف بدن، از راه‌های مناسب و کم خطر محسوب می‌شود. زالو با خارج کردن خون آلوده و بدون اکسیژن، و تزریق ماده‌ی کوآگولان باعث تصفیه خون می‌شود. همچنین با بالابردن میزان اکسیژن خون و تقویت سیستم دفاعی بدن باعث درمان سریع انواع بیماری‌ها می‌شود.

زگیل تناسلی چه مدت پس از عفونت ظاهر می شود؟

برخی از افراد در عرض چند هفته پس از تماس جنسی با فرد مبتلا به HPV دچار زگیل تناسلی می شوند. با این حال، اغلب ممکن است ماه ها یا سال ها طول بکشد تا زگیل ظاهر شود. به همین دلیل، تشخیص دقیق زمان ابتلا به زگیل تناسلی دشوار است.

زگیل تناسلی می تواند پس از درمان دوباره ظاهر شود؟

پس از درمان زگیل:

 • ویروس ممکن است روی پوست باقی بماند، حتی اگر زگیل قابل مشاهده از بین رفته باشد. این بدان معنی است که زگیل ممکن است دوباره ظاهر شود.
 • اگر زگیل دوباره ظاهر شود، لزوماً به این معنی نیست که دوباره به عفونت مبتلا شده اید.
 • در بیشتر موارد، زگیل در نهایت برای همیشه ناپدید می شود. این به دلیل سیستم ایمنی طبیعی بدن است که ویروس را از بدن پاک می کند

نکات زیر رو جهت عدم بروز زگیل رعایت کنید

 • از درمان‌های بدون نسخه که مخصوص زگیل تناسلی نیستند (مثلاً درمان‌های خانگی، یا عطاری ها استفاده) استفاده نکنید. چون ممکن است بازگشت داشته باشد و بصورت کامل از بین نرود.
 • از درمان داروی زگیل با مراجعه به داروخانه ها پرهیز کنید.

 • سیگار نکشید؛ اگر سیگار نکشید، بسیاری از درمان‌های زگیل تناسلی بهتر عمل می‌کنند

 • سیستم ایمنی بدن خود را با تغذیه و ورزش تقویت کنید

مهمتر از همه تا زمانی که زگیل از بین نرود، رابطه جنسی واژینال، مقعدی یا دهانی نداشته باشید. اما اگر رابطه جنسی دارید، همیشه از کاندوم استفاده کنید

انواع روش های درمان زگیل تناسلی کدامند⁉️

❶محلول موضعی پودوفیلین
❷کرم ایمی کیمود یا آلدر
❸کرایوتراپی (منجمد کردن)
❹لیزر یا سوزاندن
❺جراحی زگیل تناسلی

بهترین روش درمان قطعی زگیل تناسلی

لیزر درمانی یا سوزاندن (بهترین گزینه) و بدون بازگشت است. (هزینه لیزر بر اساس تعداد یا زمانی که پزشک جهت درمان صرف می کند تعیین می شود)
جراحی زگیل تناسلی در صورت بدخیم یا در ناحیه واژن و مقعد رشد کرده باشد که قابل لیزر و سوزاندن نباشد

بهترین دکتر زگیل تناسلی برای درمان بدون بازگشت

برای انتخاب پرشک مناسب در این زمینه، باید فاکتورهای بسیاری را در نظر بگیرید. اولین موضوع قابل توجه، تجربه و مهارت آن پزشک است. برای درمان می‌توان به متخصص زنان و زایمان، متخصص پوست و اورولوژی مراجعه کرد. اما بهتر است درمان را به پزشک متخصص ( تخصص اورولوژی ) بسپارید. اورولوژیست با داشتن اطلاعات لازم و مهارت کافی، می‌تواند بهترین روش را برای درمان قطعی به شما پیشنهاد دهد.
دکتر علیرضا عابدی متخصص درمان زگیل تناسلی در اصفهان، با استفاده از روش‌های نوین پزشکی، در درمان این بیماری به شما کمک می‌کند.

سوالات متداول درمان 100 درصدی زگیل تناسلی

درمان زگیل تناسلی در طب سنتی چگونه انجام می‌شود؟
در طب سنتی از زالو درمانی برای بهبود این بیماری استفاده می‌شود. که ممکن است باعث عفونت شود.

پماد مناسب برای درمان زگیل تناسلی کدام است؟
آلدرا، سالسیلیک اسید و پودوفیلاکس از جمله پمادهای موثر برای درمان هستند.
کرایوتراپی چیست؟
انجماد و فریز کردن زگیل را کرایوتراپی می‌گویند.

بهترین درمان زگیل چیست؟

لیزر درمانی CO2 یا در صورت بزرگی و بدخیمی زگیل جراحی

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

Call Now Buttonتماس با مطب