در این مقاله قصد داریم درمان قطعی زگیل تناسلی را بررسی کنیم تا بدانیم مناسب‌ترین روش کدام است؟!
قبل از هر چیزی باید بدانیم که این بیماری چیست و راه‌ های تشخیص زگیل تناسلی کدامند؟!
همانطور که می‌دانید، زگیل تناسلی از جمله بیماری‌های شایع پوستی است که مردم سراسر جهان به آن مبتلا می‌شوند. این بیماری از آن دسته عارضه‌های مسری می‌باشد که معمولا از طریق رابطه‌ی جنسی انتقال می‌یابد. علاوه بر ارتباط جنسی، راه‌های دیگری برای انتقال این ویروس وجود دارد که می‌توانید در مقاله‌ی راه های انتقال زگیل تناسلی مطالعه کنید.
در ادامه‌ی مقاله به درمان زگیل در اصفهان و انتخاب بهترین دکتر زگیل تناسلی در این شهر می‌پردازیم.

درمان قطعی زگیل تناسلی مردان

این عارضه در مردان نیز علاوه بر رابطه‌ی جنسی از راه‌های دیگری منتقل می‌شود. برای درمان قطعی این بیماری از روش‌های بسیاری استفاده می‌شود که یکی از آنها لیزر درمانی می‌باشد. لیزر زگیل تناسلی در اصفهان از روش‌های پرطرفدار است که می‌توان به عنوان روشی قطعی از آن نام برد.
از مزایای لیزر می‌توان به درمان کوتاه مدت، نداشتن دوره‌ی نقاهت و کم بودن هزینه اشاره کرد.
علاوه بر لیزر، از درمان‌های دارویی مانند استفاده از پودوفیلین توصیه می‌شود. استفاده از دارو و پماد جزء درمان خانگی زگیل تناسلی نیز محسوب می‌شود.

درمان قطعی زگیل تناسلی زنان

یکی از سوالات پرتکرار در رابطه با زگیل، انتخاب بهترین روش برای درمان است. همانطور که اشاره شد، یکی از راه‌های درمان، لیزر است. علاوه بر لیزر می‌توان به کرایوتراپی اشاره کرد که برای خانم‌ها و آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کرایوتراپی از روش‌های موثر در درمان این بیماری است.که به دلیل کم هزینه بودن و اثر بخشی بالا، طرفداران خود را دارد. در کرایوتراپی با انجماد کردن و به اصطلاح سرمادرمانی زگیل‌ها توسط گاز نیتروژن، آنها را منجمد می‌کند.
در ابتدای درمان امکان بروز تاول‌های ریز و دردهای مختصر وجود دارد که پس از چند ساعت از بین می‌روند.
برای درمان زگیل تناسلی زنان در اصفهان می‌توانید به متخصص اورولوژی در این استان مراجعه کنید.

درمان قطعی زگیل تناسلی با گانودرما

گانودرما نوعی قارچ است که افراد آن را با طعم تلخ، سخت و چوبی آن را می‌شناسند. این نوع قارچ دارویی بر روی و زیر خاک رشد می‌کند. این ماده‌ی دارویی علاوه بر درمان زگیل، در تقویت سیستم ایمنی بدن، درمان عفونت‌ها و … استفاده می‌شود. با مطالعات و تحقیقاتی که بر روی این قارچ انجام شده است، متوجه اثر دارویی آن شده‌اند. علت استقبال بی‌نظیر عموم مردم از این دارو، گیاهی بودن آن است که هیچگونه عوارضی ندارد. از مزایای دیگر این روش می‌توان به کوتاه بودن دوره‌ی نقاهت آن اشاره کرد.
این ماده با تولید یک ماده‌ی شیمیایی، باعث اثر بخشی بر روی سلول‌های آلوده می‌شود. همچنین با تقویت سیستم دفاعی بدن به سلامت افراد کمک می‌کند.

درمان زگیل تناسلی با زالو

یکی از روش‌های درمان زگیل در طب سنتی، استفاده از زالو است. به دلیل اتصال زالو به نواحی مختلف بدن، از راه‌های مناسب و کم خطر محسوب می‌شود. زالو با خارج کردن خون آلوده و بدون اکسیژن، و تزریق ماده‌ی کوآگولان باعث تصفیه خون می‌شود. همچنین با بالابردن میزان اکسیژن خون و تقویت سیستم دفاعی بدن باعث درمان سریع انواع بیماری‌ها می‌شود.

بهترین دکتر زگیل تناسلی برای درمان بدون بازگشت

برای انتخاب پرشک مناسب در این زمینه، باید فاکتورهای بسیاری را در نظر بگیرید. اولین موضوع قابل توجه، تجربه و مهارت آن پزشک است. برای درمان می‌توان به متخصص زنان و زایمان، متخصص پوست و اورولوژی مراجعه کرد. اما بهتر است درمان را به پزشک متخصص ( تخصص اورولوژی ) بسپارید. اورولوژیست با داشتن اطلاعات لازم و مهارت کافی، می‌تواند بهترین روش را برای درمان قطعی به شما پیشنهاد دهد.
دکتر علیرضا عابدی متخصص درمان زگیل تناسلی در اصفهان، با استفاده از روش‌های نوین پزشکی، در درمان این بیماری به شما کمک می‌کند.

سوالات متداول درمان 100 درصدی زگیل تناسلی

درمان زگیل تناسلی در طب سنتی چگونه انجام می‌شود؟
در طب سنتی از زالو درمانی برای بهبود این بیماری استفاده می‌شود.

پماد مناسب برای درمان زگیل تناسلی کدام است؟
آلدرا، سالسیلیک اسید و پودوفیلاکس از جمله پمادهای موثر برای درمان هستند.
کرایوتراپی چیست؟
انجماد و فریز کردن زگیل را کرایوتراپی می‌گویند.

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

Call Now Buttonتماس با مطب