قاتل زگیل تناسلی

قاتل زگیل تناسلی

همانطور که می‌دانید، زگیل تناسلی از جمله بیماری‌های شایع پوستی است که مردم سراسر جهان به آن مبتلا می‌شوند. این بیماری از آن دسته عارضه‌های مسری می‌باشد که معمولا از طریق رابطه‌ی جنسی انتقال می‌یابد. علاوه بر ارتباط جنسی، راه‌های دیگری برای انتقال این ویروس وجود دارد که می‌توانید در مقاله‌ی راه های انتقال زگیل تناسلی مطالعه کنید.

قاتل بیماری‌های زگیل و تهدیدات آنقاتل بیماری‌های زگیل و تهدیدات آن

زگیل تناسلی یکی از انواع بیماری‌های زگیل است که  می‌توانند با ارتباط جنسی با فرد آلوده یا از طریق تماس مستقیم با پوست آلوده به بیماری منتقل شوند. این بیماری به صورت عمومی در مناطقی با شرایط بهداشتی نامناسب و تماس‌های جنسی بیشتر شایع است.

علائم زگیل تناسلی شامل ترشحات مهبلی غیرعادی، آفت‌ها یا خارش در مناطق تناسلی، سوزش و درد در هنگام ادرارکردن، و درد و تورم در نواحی تناسلی است. درصورت عدم درمان، ممکن است بیماری تبدیل به عفونت‌های مزمن و جدی‌تری مانند عفونت مجاری ادراری یا التهاب لگنی شود. برای پیشگیری از قاتل زگیل تناسلی، استفاده از روش‌های مانند استفاده از کاندوم و رعایت بهداشت تناسلی بسیار مهم است. درمان قاتل زگیل تناسلی معمولاً با مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها صورت می‌گیرد.

در ادامه‌ی مقاله به درمان زگیل در اصفهان و انتخاب بهترین دکتر زگیل تناسلی در این شهر می‌پردازیم.

قاتل زگیل تناسلی

باید بدانید که روش های درمان زگیل و قاتل زگیل تناسلی کیست یا چیست؟ قاتل زگیل بسیار بی‌رحم و خطرناک شناخته می‌شود که برای انجام عملیات‌های خود از شیوه‌های وحشیانه و پیچیده مثل روش های درمان خانگی زگیل، کرایو تراپی، جراحی ، و خصوصا لیزر (البته لیزر مخصوص) استفاده می‌کند.

قدرت و سرایت زگیل که بیشتر شبیه گل کلم هست و در ناحیه تناسلی ظاهر میشه بر تکنیک‌های قتل و ترساندن مردم خصوصا جوانان جامعه، بر وجود ویژگی‌های شیطانی و تاریکی او اشاره دارد. که بیشتر هم از طریق رابطه جنسی وارد عمل میشه و باعث کشته شدن اعتماد به نفس، ایجاد استرس و اتمام رابطه پارتنرها می شود

قصه‌ها و تجربیاتی که درباره قاتل زگیل مثل درمان خانگی درمان با روش لیزر توسط مردم روایت می‌شود، همواره در خلوص و سادگی داستان و همچنین در ترس و وحشتی که به خواننده یا شنونده انتقال می‌دهد، مشهود است. به طور کلی، قاتل زگیل به عنوان یک نماد برای درمان این ویروس پرخطر مورد استفاده قرار گرفته است.

تخصص و مهارت دکتر علیرضا عابدی متخصص درمان زگیل تناسلی بزرگترین قاتل زگیل تناسلی جهت درمان زگیل است.
چرا؟!

چون دارای سابقه و مطالعات و دانش بروز در این زمینه هستند و با لیزر نه همه لیزری یا کریو و روش های دیگه که ممکن بازگشت داشته باشند به بهترین شکل زگیل و ویروس بدنتون رو میکشه

قاتل دیگر زگیل واکس زگیله که در کشورهای دیگر که واکس اجباری و رایج در نوجوانی تزریق میشود اما در کشورمان همچین موردی وجود ندارد.

اگر دنبال بهترین راه درمان زگیل هستید جهت نوبت از ساعت 10 صبح الی 14 با شماره تماس مطب دکتر عابدی 09130001480 تماس بگیرید

چه چیزی باعث زگیل تناسلی می شود؟زگیل تناسلی و عوامل خطر

زگیل تناسلی از طریق تماس پوست به پوست در طول رابطه جنسی گسترش می یابد.

سویه متفاوتی از HPV باعث ایجاد نوع زگیل هایی می شود که در سایر قسمت های بدن خود پیدا می کنید. شما نمی توانید با لمس خود یا شخص دیگری با زگیل روی دست یا پا به زگیل تناسلی مبتلا شوید.

زگیل تناسلی از طریق

 1. مقاربت شامل مقعدی، واژینال، آلت تناسلی انتقال پیدا می کند
 2. لمس دستگاه تناسلی (تماس پوست با پوست بدون انزال)
 3. انجام رابطه جنسی دهانی به فردی که دارای HPV یا زگیل تناسلی است.
 4. رابطه جنسی دهانی از فردی که مبتلا به HPV است یا زگیل تناسلی روی دهان، لب یا زبان خود دارد.

توجه داشته باشید که ممکن است نوع HPV را داشته باشید که باعث ایجاد زگیل تناسلی می شود اما در واقع هرگز به زگیل تناسلی مبتلا نمی شوید. این بدان معنی است که شما می توانید HPV را به شریک زندگی خود منتقل کنید و آنها می توانند زگیل تناسلی ایجاد کنند. همچنین به همین دلیل است که تشخیص اینکه کدام شریک به شما زگیل تناسلی داده است می تواند پیچیده باشد

درمان قطعی زگیل تناسلی

سلامت جنسی از مهم ترین جنبه های زندگی انسان محسوب می شود. اما متاسفانه گاهی اوقات بیماری هایی مانند زگیل تناسلی می تواند سلامت جنسی افراد را به خطر بیندازد. زگیل تناسلی یک عفونت پوستی شایع ناشی از ویروس پاپیلوم انسانی است که باعث ایجاد زخمهای خوش خیم و در مواردی نادر بدخیم در ناحیه تناسلی می شود. این بیماری به راحتی از راه تماس جنسی منتقل می شود و درمان آن حائز اهمیت فراوان است. در این مقاله به بررسی راه های درمان زگیل تناسلی و مزایا و معایب هر کدام خواهیم پرداخت. اگر شما هم به این عارضه دچار شده اید همراه ما باشید تا با روش های درمان قطعی زگیل تناسلی آشنا شوید.

درمان زگیل تناسلی با لیزر و بدون بازگشت

لیزردرمانی یکی دیگر از روش های درمان زگیل تناسلی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این روش از انرژی نور لیزر برای تخریب سلول های آلوده به ویروس زگیل استفاده می شود.  به این ترتیب که پرتو لیزر با طول موج مشخصی روی زگیل تابانده می شود و باعث گرم شدن و انهدام سلول های زگیل می گردد. مزیت لیزردرمانی این است که تخریب بافت انتخابی بوده و فقط سلول های آلوده را هدف قرار می دهد. همچنین دوره درمان کوتاه و بدون درد است. البته پس از لیزردرمانی ممکن است برای چند روز قرمزی و تاول در محل باقی بماند. اما این روش، انتخاب مناسبی برای درمان سریع و موثر زگیل تناسلی به شمار می رود.

جراحی زگیل تناسلی

جراحی یکی از راه های درمان زگیل تناسلی است که معمولاً در موارد شدید یا در مواقعی که سایر درمان ها موثر نبودند، انجام می شود.در این روش، زگیل های موجود به طور کامل با جراحی برداشته می شوند. برای انجام این روش، پس از بی حسی موضعی، پزشک با استفاده از ابزارهای جراحی اقدام به برش دادن و جدا کردن زگیل ها از بافت های اطراف می نماید. این کار باعث می شود تا زگیل ها به طور کامل و از ریشه برداشته شوند. هرچند پس از عمل ممکن است برای چند روز درد وجود داشته باشد اما مزیت جراحی این است که احتمال بازگشت مجدد زگیل را به شدت کاهش می دهد. بنابراین یک گزینه درمانی مناسب برای زگیل های شدید و مقاوم به درمان به شمار می رود.

درمان قطعی زگیل تناسلی با گانودرما

گانودرما نوعی قارچ است که افراد آن را با طعم تلخ، سخت و چوبی آن را می‌شناسند. این نوع قارچ دارویی بر روی و زیر خاک رشد می‌کند. این ماده‌ی دارویی علاوه بر درمان زگیل، در تقویت سیستم ایمنی بدن، درمان عفونت‌ها و … استفاده می‌شود. با مطالعات و تحقیقاتی که بر روی این قارچ انجام شده است، متوجه اثر دارویی آن شده‌اند. علت استقبال بی‌نظیر عموم مردم از این دارو، گیاهی بودن آن است که هیچگونه عوارضی ندارد. از مزایای دیگر این روش می‌توان به کوتاه بودن دوره‌ی نقاهت آن اشاره کرد.
این ماده با تولید یک ماده‌ی شیمیایی، باعث اثر بخشی بر روی سلول‌های آلوده می‌شود. همچنین با تقویت سیستم دفاعی بدن به سلامت افراد کمک می‌کند.

درمان زگیل تناسلی با زالو

یکی از روش‌های درمان زگیل در طب سنتی، استفاده از زالو است. به دلیل اتصال زالو به نواحی مختلف بدن، از راه‌های مناسب و کم خطر محسوب می‌شود. زالو با خارج کردن خون آلوده و بدون اکسیژن، و تزریق ماده‌ی کوآگولان باعث تصفیه خون می‌شود. همچنین با بالابردن میزان اکسیژن خون و تقویت سیستم دفاعی بدن باعث درمان سریع انواع بیماری‌ها می‌شود.

درمان قطعی زگیل تناسلی مردان

درمان قطعی زگیل تناسلی

این عارضه در مردان نیز علاوه بر رابطه‌ی جنسی از راه‌های دیگری منتقل می‌شود. برای درمان قطعی این بیماری از روش‌های بسیاری استفاده می‌شود که یکی از آنها لیزر درمانی می‌باشد. لیزر زگیل تناسلی در اصفهان از روش‌های پرطرفدار است که می‌توان به عنوان روشی قطعی از آن نام برد.
از مزایای لیزر می‌توان به درمان کوتاه مدت، نداشتن دوره‌ی نقاهت و کم بودن هزینه اشاره کرد.
علاوه بر لیزر، از درمان‌های دارویی مانند استفاده از پودوفیلین توصیه می‌شود. استفاده از دارو و پماد جزء درمان خانگی زگیل تناسلی نیز محسوب می‌شود.

یکی از دستاوردهای بزرگ علم پزشکی، واکسن گارداسیل است که برای جلوگیری از ابتلا به زگیل تناسلی و سرطان مرتبط با آن استفاده می‌شود. اما نکته قابل توجه این است که این واکسن باید تحت نظر یک پزشک متخصص، به موقع و دقیق تزریق شود و توصیه می‌شود که قبل از برقراری اولین رابطه زناشویی تزریق شود.

درمان قطعی زگیل تناسلی زنان

یکی از سوالات پرتکرار در رابطه با زگیل، انتخاب بهترین روش برای درمان است. همانطور که اشاره شد، یکی از راه‌های درمان، لیزر است. علاوه بر لیزر می‌توان به کرایوتراپی اشاره کرد که برای خانم‌ها و آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کرایوتراپی از روش‌های موثر در درمان این بیماری است.که به دلیل کم هزینه بودن و اثر بخشی بالا، طرفداران خود را دارد. در کرایوتراپی با انجماد کردن و به اصطلاح سرمادرمانی زگیل‌ها توسط گاز نیتروژن، آنها را منجمد می‌کند.
در ابتدای درمان امکان بروز تاول‌های ریز و دردهای مختصر وجود دارد که پس از چند ساعت از بین می‌روند.
برای درمان زگیل تناسلی زنان در اصفهان می‌توانید به متخصص اورولوژی در این استان مراجعه کنید.

زگیل تناسلی می تواند پس از درمان دوباره ظاهر شود؟

زگیل تناسلی می تواند پس از درمان دوباره ظاهر شود؟

پس از درمان زگیل

 • ویروس ممکن است روی پوست باقی بماند، حتی اگر زگیل قابل مشاهده از بین رفته باشد. این بدان معنی است که زگیل ممکن است دوباره ظاهر شود.
 • اگر زگیل دوباره ظاهر شود، لزوماً به این معنی نیست که دوباره به عفونت مبتلا شده اید.
 • در بیشتر موارد، زگیل در نهایت برای همیشه ناپدید می شود. این به دلیل سیستم ایمنی طبیعی بدن است که ویروس را از بدن پاک می کند

نکات زیر رو جهت عدم بروز زگیل رعایت کنید

 1. از درمان‌های بدون نسخه که مخصوص زگیل تناسلی نیستند (مثلاً درمان‌های خانگی، یا عطاری ها استفاده) استفاده نکنید. چون ممکن است بازگشت داشته باشد و بصورت کامل از بین نرود.
 2. از درمان داروی زگیل با مراجعه به داروخانه ها پرهیز کنید.

 3. سیگار نکشید؛ اگر سیگار نکشید، بسیاری از درمان‌های زگیل تناسلی بهتر عمل می‌کنند

 4. سیستم ایمنی بدن خود را با تغذیه و ورزش تقویت کنید

مهمتر از همه تا زمانی که زگیل از بین نرود، رابطه جنسی واژینال، مقعدی یا دهانی نداشته باشید. اما اگر رابطه جنسی دارید، همیشه از کاندوم استفاده کنید

توصیه هایی برای بهبود علائم و درمان سریع زگیل

همانطور که پیش تر گفتیم زگیل تناسلی یک عفونت پوستی شایع است که با درمان صحیح و به موقع قابل کنترل است. اگرچه در ابتدا این عارضه ممکن است باعث نگرانی شود، اما با رعایت نکات بهداشتی و پیگیری درمان، می توانید آن را به طور کامل درمان کنید. در این راستا مهم است که تغییرات پوستی مشکوک را جدی بگیرید و بلافاصله به پزشک مراجعه کنید. همچنین لازم است درمان تجویز شده را طبق دستور انجام دهید و مراقب بهداشت فردی خود باشید.

با کمی صبر و پیگیری، زگیل تناسلی به طور کامل درمان خواهد شد و دیگر نگرانی برای سلامتی وجود نخواهد داشت. پس ناامید نشوید و به پزشک خود اعتماد کنید تا بتوانید هرچه سریعتر این مشکل پوستی را رفع نمایید.

به طور کلی برای بهبود علائم و درمان سریع تر زگیل تناسلی، رعایت موارد زیر توصیه می شود:

 • هرگونه تغییرات پوستی مشکوک را جدی بگیرید و سریعاً به پزشک مراجعه کنید.
 • دستورات درمانی پزشک را به طور کامل رعایت کنید و دوره درمان را تا انتها ادامه دهید.
 • از خاروندن و تماس با زخم ها خودداری کنید تا از گسترش عفونت جلوگیری شود.
 • مواظب بهداشت فردی باشید و لباس ها و حوله های شخصی را مشترک استفاده نکنید.
 • استراحت کافی داشته باشید و از رژیم غذایی مناسب و مصرف ویتامین ها که موجب تقویت سیستم ایمنی می شود، استفاده کنید.
 • از استرس بپرهیزید و آرامش داشته باشید تا بهبودی سریعتر حاصل شود.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
تماس با مطب