لیزر پلاسما پن در اصفهان بهترین دستگاه درمان زگیل

لیزر پلاسما پن در اصفهان

افرادی که به دنبال روش‌های درمانی بدون جراحی هستند، لیزر پلاسما پن در اصفهان بهترین گزینه است. این لیزر برای درمان چین و چروک، رفع لکه‌ها، افتادگی و شلی پوست و ازبین بردن پف پشت پلک استفاده می‌شود. پلاسما پن دارای رویکرد اصلاح کنندگی قوی است که به مبارزه با ضایعات پوستی مانند زگیل می‌پردازد. بسیاری از پزشکان برای درمان زگیل در اصفهان از این دستگاه پرکاربرد استفاده می‌کنند. علاوه بر آن، به تحریک لایه‌های عمقی پوست می‌پردازد و باعث تولید کلاژن و الاستین نیز می‌شود.

زگیل تناسلی و علائم آن

زگیل تناسلی یکی از رایج ترین عفونت هایی است که به واسطه فعالیت جنسی در افراد مختلفی ظاهر می شود. تقریباً تمام افرادی که از لحاظ فعال هستند، ممکن است در طول زندگی خود حداقل به یک نوع ویروس پاپیلومای انسانی یا HPV مبتلا شوند. این ویروس HPV باعث ظهور زگیل تناسلی می شود و اثر خود را بر روی بافت مرطوب ناحیه تناسلی به شکل زگیل نشان می دهد. این زگیل ها به شکل برجستگی های کوچک ظاهر می شوند و در بسیاری از موارد به قدری کوچک هستند که قابل رؤیت نیستند.

بعضی از انواع HPV می توانند منجر به ظهور زگیل تناسلی و بعضی دیگر می توانند به سرطان منجر شوند. علائم اولیه ظهور زگیل تناسلی شامل برجستگی هایی به رنگ پوست یا سفید روی قسمت هایی مانند فرج، دهانه رحم، واژن، آلت تناسلی، بیضه یا مقعد است. شکل ظاهری زگیل مانند یک تکه کوچک از گل کلم است که ممکن است یک یا چندین زگیل روی این قسمت ها وجود داشته باشد و اندازه آنها ممکن است بزرگ یا کوچک باشد. همچنین ممکن است باعث ایجاد خارش شود، اما اغلب مواقع درد ندارد.

زگیل تناسلی و علائم آن

زگیل تناسلی در خانم ها ممکن است در قسمت فرج، دیواره های واژن، قسمت بین اندام تناسلی خارجی و مقعد، مجرای مقعد و دهانه رحم ظاهر شود. در آقایان نیز ممکن است در آلت تناسلی، بیضه یا مقعد ظاهر شود. همچنین، زگیل تناسلی می تواند در دهان یا گلوی افرادی که تماس جنسی با فرد مبتلا داشته اند، ظاهر شود. علائم و نشانه های ظهور زگیل تناسلی عبارتند از:

 • تورم کوچکی به رنگ قهوه ای یا صورتی در ناحیه تناسلی
 • ظهور چندین زگیلکوچک کنار یکدیگر
 • خارش یا علائم ناراحت کننده دیگر در ناحیه تناسلی
 • خونریزی حین مقاربت

گاهی زگیل تناسلی به حدی کوچک و صاف است که به هیچ وجه قابل مشاهده نیست. همچنین در موارد نادر، زگیل تناسلی می تواند به صورت بسیار بزرگ و تعداد زیادی ظاهر شود. یکی از راه های درمان این عارضه لیزر پلاسما پن در اصفهان است که در ادامه بیشتر با آن آشنا می شوید.

بیشتر بخوانید: لیزر زگیل تناسلی اصفهان

دستگاه لیزر پلاسما پن در اصفهان

دستگاه لیزر پلاسما پن در اصفهان ساخت کشور کره جنوبی است که دارای ویژگی‌ها و جزئیات زیادی می‌باشد. این دستگاه با طراحی آسان و قابل فهمی که دارد، مورد توجه پزشکان ایرانی قرار گرفته است. حالت این دستگاه تنها با یک دکمه تغییر می‌کند؛ همچنین انرژی خروجی آن کاهش یا افزایش می‌یابد.
از ویژگی‌های منحصر بفرد دستگاه می‌توان به دو نوع سری آن اشاره کرد. این دو نوع سری شامل اسپات و اوزون نیز می‌باشد. معمولا سری اسپات برای برداشتن خال و زگیل‌ها استفاده می‌شود. زگیل تناسلی در اصفهان توسط لیزر پلاسما پن انجام می‌شود.
سری‌های اوزون برای رفع کک و مک، لکه‌های پوستی، نواحی تیره در پوست استفاده می‌شود. این اوزون شامل سری‌های ریز و مخصوص نقاط حساس مانند زیر چشم است. سری‌های متوسط برای پیشانی، چانه و گونه و سری‌های بزرگ برای ران و بازو است.

درمان زگیل تناسلی با لیزر پلاسما پن

درمان منحصر به فرد زگیل تناسلی به کمک دستگاه پلکسر بیوتی پن (پلاسما پن)، یکی از روش های درمان جدید زگیل تناسلی در اصفهان است که طی سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. این روش بر پایه استفاده از انرژی نور لیزر برای از بین بردن سلول های آلوده به ویروس پاپیلومای انسانی استوار است.  در این روش، از لیزری با طول موج بسیار کوتاه و شدت بالا استفاده می شود. هنگامی که پرتو لیزر به بافت آلوده برخورد می کند، موجب گرم شدن سریع و موضعی آن می شود. این افزایش دما باعث می شود پروتئین های سلول های آلوده دناتوره شده و سلول ها از بین بروند.

دستگاه پلاسما پن می تواند ضایعات را صرف نظر از وسعت آنها در ناحیه تناسلی درمان کند. این روش تنها در یک جلسه و تحت بی حسی موضعی توسط پزشک متخصص انجام می شود. اثرات پوستی و محل ضایعات زگیل درمان شده با پلکسر بیوتی پن طی یک هفته به طور کامل برطرف می شود و درمان با لیزر پلاسما پن باعث می شود، جای زخم ناشی از درمان بر روی پوست باقی نماند. این روش امکان سرایت ویروس به شریک جنسی را از بین می برد، که همین موضوع باعث خاص بودن آن شده است.

مزیت مهم این روش نسبت به سایر روش ها این است که تاثیر آن بسیار موضعی بوده و فقط سلول های آلوده را هدف قرار می دهد. بنابراین بافت های سالم اطراف آسیب چندانی نمی بینند. علاوه بر این، روش لیزر پلاسما درد کمتری نسبت به سایر روش ها دارد و دورا ننقاهت آن کمتر است.

مراحل انجام  لیزر پلاسما پن

قبل از شروع درمان با لیزر پلاسما پن در اصفهان، بهترین متخصص زگیل تناسلی ابتدا معاینه ای برای تشخیص قطعی زگیل تناسلی انجام می دهد. سپس محل زگیل با ماده بی حس کننده موضعی بی حس می شود تا در حین درمان دردی ایجاد نشود. سپس با استفاده از دستگاه پلاسما پن با طول موج مخصوصی، پرتو لیزر با انرژی بالا به صورت پالس های کوتاه به مدت حدود ۱ تا ۲ ثانیه به بافت آلوده ارسال می شود.

هر پالس لیزر موجب تبخیر شدن سلول های سطحی و ایجاد یک لایه در سطح زگیل می شود. این لایه مانع انتشار عمقی گرما به بافت های سالم اطراف می شود. با ادامه درمان، لایه های بعدی زگیل نیز تبخیر شده و زگیل به طور کامل از بین می رود. معمولاً برای درمان هر زگیل به ۲ تا ۵ جلسه درمانی نیاز دارید.

مراحل انجام  لیزر پلاسما پن در اصفهان

مزایای لیزر پلاسما پن

لیزر پلاسما پن در اصفهان از جدیدترین روش‌های کاربردی می‌باشد که محبوبیت زیادی پیدا کرده است. علت محبوبیت این روش، درمان سریع با کمترین عوارض است. از مزایای لیزر پلاسما پن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوره‌ی نقاهت این روش بسیار کوتاه است.
 • در مدت زمان بسیار کوتاهی لیزر انجام می‌شود.
 • شما پس از انجام لیزر می‌توانید بلافاصله نتیجه را ببینید.
 • بیمار پس از لیزر می‌تواند بلافاصله به انجام فعالیت‌های روزمره بپردازد.
 • نیازی به بیهوشی عمومی نیست و افرادی که به داروهای بیهوشی حساسیت دارند، می‌توانند از لیزر استفاده کنند.

میزان موفقیت و عوارض احتمالی این روش درمانی

درمان زگیل تناسلی با لیزر پلاسما پن  در اصفهان یک روش بسیار مؤثر بوده و میزان موفقیت بالایی دارد. طبق درمان هایی که تا به الان توسط دکتر علیرضا عابدی در اصفهان با این دستگاه انجام شده است، میزان بهبودی کامل زگیل تناسلی با این روش بین 60 تا 95 درصد است. البته این میزان بستگی به ویژگی های زگیل مانند اندازه و محل آن نیز دارد.

از آنجایی که در این روش فقط بافت های آلوده هدف قرار می گیرند، عوارض جانبی آن معمولاً خفیف و گذرا هستند. شایع ترین عارضه، واکنش های التهابی موضعی مانند قرمزی، تاول، و درد در محل درمان است که معمولاً ظرف چند روز برطرف می شود. در موارد نادر نیز احتمال بروز عفونت، اسکار و تغییر رنگ پوست نیز وجود دارد.

بنابراین می توانیم بگوییم که درمان با لیزر پلاسما پن در اصفهان یک روش ایمن و با میزان موفقیت بالا محسوب می شود و عوارض آن، بسیار نادر است. البته انتخاب روش مناسب درمان بستگی به شرایط بیماری دارد و باید تحت نظر بهترین پزشک صورت گیرد.

مراقبت های بعد از لیزر پلاسما پن

پس از درمان با لیزر پلاسما پن در اصفهان، منطقه ای که لیزر شده، ممکن است قرمزی، تاول یا حساسیت داشته باشد. بنابراین رعایت نکات زیر توصیه می شود:

 • از لمس ناحیه لیزر شده بپرهیزید.
 • پس از لیزر، حمام آب داغ و پرفشار ممنوع است.
 • از رفتن به سونا، استخر و جکوزی خودداری کنید.
 • از ورود به محل های پر گرد و غبار و آلوده بپرهیزید.
 • استفاده از مواد شوینده ممکن است باعث التهاب شود.
 • از پمادها و داروها تجویز شده توسط پزشک به طور مرتب استفاده کنید.
 • ناحیه ای که درمان شده است نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد.

هزینه درمان زگیل تناسلی با لیزر پلاسما پن در اصفهان

هزینه درمان زگیل تناسلی با لیزر پلاسما پن در اصفهان بسته به عوامل مختلفی متغیر است. به طور کلی هر جلسه درمانی بین 300 تا 500 هزار تومان هزینه در بردارد و در مجموع باید برای 2 تا 5 جلسه درمانی هزینه کنید.  عواملی مانند تعداد و اندازه زگیل ها، تعداد جلسات مورد نیاز، تخصص و شهرت پزشک، و محل ارائه خدمات (کلینیک خصوصی یا بیمارستان) بر هزینه نهایی تأثیرگذار است.

به طور کلی در صورتی که زگیل ها کوچک و کم باشند، می توان با هزینه ای حدود یک میلیون تومان درمان را به اتمام رساند. اما در موارد پیچیده تر، هزینه های درمان می تواند به بیش از 2 میلیون تومان هم برسد. به هر حال پیش از شروع درمان، هزینه نهایی با توجه به وضعیت بیماری تان مشخص می شود.

درمان زگیل تناسلی با لیزر پلاسما پن توسط دکتر علیرضا عابدی

آیا از انجام درمان های سنتی و جراحی زگیل تناسلی می ترسید؟ آیا به دنبال درمانی ایمن، غیرتهاجمی و با عوارض کمتر هستید؟ اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است، پیشنهاد می کنیم برای درمان زگیل تناسلی به کلینیک دکتر علیرضا عابدی مراجعه کنید. در این کلینیک از روش درمان نوین لیزر پلاسما پن برای درمان زگیل تناسلی استفاده می شود. این روش با ایجاد حرارت موضعی، زگیل ها را از بین می برد و عوارض جانبی بسیار کمی دارد.

دکتر عابدی با بیش از سال ها سابقه کار در حیطه لیزر پلاسما، تجربه فراوانی در درمان موفق زگیل تناسلی دارند. برای درمانی ایمن، مؤثر و کم عارضه، هم اکنون وقت ملاقات خود را با کلینیک دکتر عابدی هماهنگ کنید.

نتیجه گیری و جمع بندی

زگیل تناسلی یکی از شایع ترین بیماری های مقاربتی است که درمان آن همواره چالش برانگیز بوده است. روش های سنتی مانند برداشتن زگیل با جراحی ، اغلب منجر به ایجاد عوارضی مانند عفونت و زخم می شود و در عین حال ممکن است منجر به بازگشت مجدد زگیل نیز بشود.  اما روش درمان زگیل تناسلی با لیزر پلاسما پن در اصفهان به دلیل ایجاد حرارت موضعی و هدفمند به بافت های آلوده، اثربخشی بالایی دارد. این روش با حداقل عوارض جانبی، موجب از بین رفتن ویروس پاپیلوما و بهبودی کامل زگیل می شود.

بنابراین درمان با لیزر پلاسما می تواند به عنوان یک روش ایمن، مؤثر و کم عارضه جایگزین مناسبی برای روش های درمانی قدیمی تر باشد. البته انتخاب روش درمانی مناسب بستگی به وضعیت و شرایط بیماری دارد و باید توسط پزشک تعیین شود.

سوالات متداول لیزر پلاسما پن در اصفهان

آیا لیزر پلاسما پن برای از بین بردن زگیل تناسلی موثر است؟
پس از کنترل ویروس‌ها توسط پزشک، می‌توانید از طریق لیزر به از بین بردن زگیل‌ها بپردازید.

آیا درمان با لیزر پلاسما درد دارد؟

خیر، این روش درمان کم درد بوده و بیماران معمولاً درد چندانی را تجربه نمی کنند. قبل از درمان، محل با بی حس کننده موضعی بی حس می شود. ممکن است پس از درمان، اندکی احساس سوزش داشته باشید که به سرعت از بین می رود.

آیا پس از درمان با لیزر پلاسما نیاز به استراحت دارم؟

خیر، پس از درمان می توانید بلافاصله به فعالیت های روزمره برگردید. فقط باید حئاستان باشد از فعالیت هایی که باعث می شود محلی که لیزر شده است، تحت فشار قرار گیرد، پرهیز کنید.

آیا پس از درمان نیاز به مراقبت های ویژه ای دارم؟

تنها مراقبت های لازم، رعایت بهداشت و پانسمان منطقه درمان شده با پمادهای تجویزشده توسط پزشک است. مصرف مسکن در صورت نیاز نیز توصیه می شود.

چند جلسه برای درمان لازم است؟

معمولاً 2 تا 5 جلسه درمانی با فاصله 2 تا 4 هفته بین آن ها برای درمان کامل زگیل ها نیاز است. اما به طور کلی تعداد جلسات بستگی به اندازه و تعداد زگیل ها دارد و توسط پزشک تعیین می شود.

چه کسانی می‌توانند از لیزر پلاسما پن استفاده کنند؟
این روش به دلیل کم خطر بودن آن، معمولا همه‌ی افراد می‌توانند استفاده کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Buttonتماس با مطب